Najlepsze gry dla wszystkich dzieci

Zabawki dla dzieci są potrzebne (https://www.taniaksiazka.pl/zabawki-dla-dzieci-c-5000_5249.html). Chyba nikt sobie nie wyobraża tego, żeby maluchy nie miały swoich zabawek. Oczywiście, nie musi to być każda zabawka, którą maluch chciałby dostać. Do zakupu takich rzeczy należy podchodzić z umiarem. Jeżeli ktoś chciałby znaleźć dobrą grę planszową dla swojego dziecka, to nie powinien mieć problemu z ich wyborem. Takich gier dla dzieci w różnym wieku, jest naprawdę bardzo dużo.

“Czacha dymi. Gra planszowa rodzinna”

Ciekawa, interesująca. Dedykowana dla wszystkich osób powyżej ósmego roku życia. W środku można znaleźć 162 karty, pionki i kostkę do gry, a także planszę. Dołączona jest do tego również instrukcja, dzięki której będzie wiadome, jak grać, aby wygrać. Gra jest prosta i każdy jest w stanie zrozumieć zasady. Otóż dzieci (razem z dorosłymi) poruszają się po planszy. Po drodze muszą odpowiedzieć na poszczególne pytania. Za prawidłową odpowiedź, można liczyć na nagrodę. Jeżeli odpowiedź będzie błędna, trzeba liczyć się z konsekwencjami. Pytania nie są trudne, ale czasem nawet dorośli, którzy już bardzo dawno temu opuścili mury szkolne, mogą mieć problem z udzieleniem prawidłowej odpowiedzi. Każdy ma równe szanse. Doskonała zabawa dla wszystkich uczestników gry, gwarantowana.

“Gra PLanszoWA TROPICO – Rodzinna”


Jakie zwierzęta można spotkać w dżungli? Tego wszystkiego można dowiedzieć się właśnie z tej gry. Jest to idealna propozycja dla rodziców, którzy by chcieli, aby ich pociechy co nieco poćwiczyły swoją spostrzegawczość. Zresztą, nie tylko maluchy mogą ją poćwiczyć. Przyda się to również dorosłym. W opakowaniu można znaleźć karty ze zwierzętami. Do środka zostały dołączony także pytania. W pierwszej kolejności obserwuje się w pierwszej kolejności to, co dzieje się na kartach, aby móc odpowiedzieć potem na poszczególne pytania. Wydawać by się mogło, że jest to łatwe, ale tak wcale nie jest. Trzeba się przy tym bardzo mocno pilnować. Świetna gra, która pozwoli również zacieśnić więzy rodzinne.